VIDEO – FOTO - Filmowo -fotograficzna obsługa imprez rodzinnych. Ślub, wesele, sesje, plenery. Fotografia okolicznościowa.

Firma Markopol proponuje Państwu usługi video-foto wszelkich uroczystości i imprez. Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem .Moją ofertę kieruję do wszystkich, którzy potrzebują dobrego filmowca lub fotografa do wykonania video-foto reportażu na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego, wesela, chrzcin, komunii, sesji czy innej okoliczności wymagającej uwiecznienia .

Zdjęcia wykonuję profesjonalnym sprzętem i dokładam wszelkich starań by były piękne i ciekawe.

Reportaż ślubny, od przygotowań, przez błogosławieństwo, ceremonię, aż do przyjęcia weselnego łącznie z oczepinami. Staram się w nim uchwycić najważniejsze momenty i towarzyszące im emocje. Jednocześnie dbam by zdjęcia czy filmy były idealne technicznie i układały się w spójną opowieść o tym dniu.

Sesja plenerowa, realizowana jest w wybranym przez Państwa miejscu. Zapewniam indywidualne podejście do każdej pary. Filmy z przebiegu całej uroczystości z nagłówkami, wstawkami, napisami , podkładami muzycznymi itp.

Fotografię traktuję jako pasję tworzenia wspomnień, która pomaga uchwycić to co zapominamy. Fascynują mnie ludzie, chwile ich radości i inne emocje. Dlatego też do każdej sesji ze względu na jej charakter podchodzę indywidualnie. Staram się by odbiorca dostrzegał naturalność, jaką uwieczniam podczas „zapisywania wspomnień" z najpiękniejszych chwil Państwa życia. Jestem otwarty na wszelkie pomysły i propozycje moich klientów indywidualnych oraz firm...

Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy. Na Państwa życzenie płyta DVD lub Blu-ray z dżwiękiem DD5.1 ,foto-prezentacja oraz zdjęcia oryginalne jpg.

Przyjmuję zamówienia z terenu całej Polski. Za swoje usługi wystawiam faktury VAT. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny.

marek kochan wideofilmowanie