DJ – Elegancja i styl. Profesjonalna oprawa muzyczna. Prowadzenie wesel i uroczystości.

Oferuję kompleksową usługę z zakresu oprawy muzycznej, nagłośnienia i efektów świetlnych min.laserowych różnorodnych imprez takich jak: wesela, poprawiny, bale, imprezy firmowe, integracyjne, towarzyskie, rodzinne, biesiady, potańcówki, zabawy , eventy, rocznice oraz inne według Państwa potrzeb.

Dysponuję wysokiej klasy sprzętem grającym i nagłośnieniem dużej mocy. Do nagłośnienia i oświetlenia wykorzystuję sprzęt renomowanych firm najwyższej jakości . Odpowiednio dobrane i niezawodne nagłośnienie to podstawa mojej pracy. Sprzęt i oświetlenie który posiadam, pozwala zapewnić czystość brzmienia muzyki oraz oprawić każdą uroczystość pięknymi efektami świetlnymi.

Muzyka na weselu ,przyjęciu, imprezie integracyjnej jest jedną z najważniejszych spraw. To od niej zależy jak wszyscy będą się bawić. Nie układam z góry listy granych utworów, lecz dostosowuję repertuar do potrzeb gości tak aby nawet nie myśleli o zejściu z parkietu. Pamiętam o wszystkich i gwarantuję świetną zabawę dla przedstawicieli każdego pokolenia uwzględniając wszelkie sugestie co do wyboru repertuaru . Ponieważ działam samodzielnie jestem więc odpowiedzialny za wszystko co jest związane z obsługą muzyczną imprezy. Jestem mobilnym DJ-em , w związku z tym mogę zagrać i poprowadzić imprezę w każdym wybranym miejscu w Polsce wystawiając faktury VAT za swoją usługę.

Jeżeli zależy Państwu na szczególnym i niepowtarzalnym Przyjęciu Weselnym zapraszam skorzystania z mojej oferty. Wieloletnie doświadczenie oraz troska o najwyższy standard świadczonych usług pozwoliło mi stworzyć niezliczoną ilość wspaniałych Wesel. Mogę zapewnić, że muzyka nie zgaśnie przed wyjściem ostatniego gościa. Tym co wyróżnia mnie wśród konkurencji to pasja , do której podchodzę z pełnym profesjonalizmem i kulturą a wieloletnie doświadczenie w pracy z mikrofonem i ludźmi oraz pozytywne nastawienie do otoczenia pozwoli mi poprowadzić imprezę w sposób zabawny i oryginalny i kulturalny bez względu na jej format, temat czy wielkość. Decydując się na współpracę z moją firmą zyskują Państwo usługę na miarę Waszych oczekiwań W celu omówienia warunków oraz opłat proszę o kontakt telefoniczny. Udzielę wszelkich informacji dotyczących konkretnego zapotrzebowania na wybraną usługę.

dj byczyna oprawa muzyczna 01 dj byczyna oprawa muzyczna 02 dj byczyna oprawa muzyczna 03 dj byczyna oprawa muzyczna 04 dj byczyna oprawa muzyczna 05 dj byczyna oprawa muzyczna 06 dj byczyna oprawa muzyczna 07